Absence Krmenčíka, Hubníka, Pilaře a spol.? Vrba tvrdí, že chybět budou, ale...

Viktoria bude hrát za poslední rok v rumunské Arena Nationala již potřetí. Za výhodu to však Pavel Vrba ani Daniel Kolář nepovažují.

Absence Krmenčíka, Hubníka, Pilaře a spol.? Vrba tvrdí, že chybět budou, ale...

'Samozřejmě je příjemné, že už to tu známe, nicméně objektivní výhoda to při utkání zřejmě nebude. Oproti předchozímu zápasu, kdy se bojovalo o Ligu mistrů, půdje o jinou situaci. Tlak bude jiný," uvedl na předzápasové tiskové konferenci ostřílený středopolař s minulostí v Blšanech či Spartě.

Plzeňský tým by mohl spoléhat na svou suverenitu z domácí HET ligy, ve které dosud neztratil ani bod. Kolář ovšem ví, že se na to spoléhat nelze. "Jme rádi, že se nám v ní daří, ale utkání Evropské ligy bude úplně něco jiného," zvedl výstražný prst spoluhráč Hubníka, Kopice, Hrušky a spol.

Aktuální lídr české ligy doufá, že FCSB oplatí vyřazení ze třetího předkola Ligy mistrů. "Určitě jsou věci, které si z toho můžeme vzít. Víme i o tom, že soupeř nějakým způsobem posílil. My každopádně budeme chtít předvádět svůj herní styl. Doufám, že tu formu z domácí soutěže si přeneseme i do Evropské ligy," pokračoval bývalý stratég české reprezentace, Žiliny či Anži Machačkala.

Ten se nebude moci ve čtvrtek večer spolehnout na pětici Michael Krmenčík, Roman Hubník, Václav Pilař, Aleš Čermák a Jan Kovařík. "Chybět budou, ale zároveň věříme, že je dokážeme kvalitně nahradit," uzavřel před před prvním měřením sil s bukurešťským protivníkem Vrba.

Hájek před těžkou rumunskou bitvou: Musíme dokázat, že umíme střílet branky