PSG čeká v lednu zřejmě velký výprodej. Kterých pět jmen je na seznamu tučným písmem?

PSG čeká v lednu zřejmě velký výprodej. Kterých pět jmen je na seznamu tučným písmem?

Paris Saint-Germain zatím vévodí tabulce francouzské nejvyšší soutěže. Není se čemu divit, když klub v létě investoval astronomické sumy do nákupů nových tváří. Velké výdaje však mohou mít své následky, neboť klub musí plnit podmínky finanční fair-play. V lednu si tak zřejmě některé tváře budou muset sbalit kufry a vydat se jinam.

PSG chce za každou cenu vyhrát Ligue 1. Loňský nezdar a titul přenechaný konkurenčnímu Monaku rozjeli ve francouzské metropoli lavinu utrácení. Do týmu přišli Neymar a Kylian Mbappé, kteří klub vyšli přes 400 milionů eur. Pro splnění podmínek finanční fair-play je však nutné také pár současných hráčů prodat, aby se misky vah vyvážily.

Podle španělského listu Mundo Deportivo by to mohlo znamenat konečnou hned pro pětici hráčů. Již několik týdnů se mluví o tom, že by se argentinský záložník Ángel Di María mohl přesunout na Camp Nou. Barcelona ho vábila do posledního možného dne letního přestupového okna a v lednu je připravena svou snahu zopakovat.

Na odchodu je i německý křídelník Julian Draxler. Bývalou tvář Schalke vystrnadil ze sestavy právě Neymar, přestože si v minulé sezóně nevedl vůbec zle. Již v srpnu se o jeho služby zajímal Dortmund. Dalším na seznamu je Brazilec Lucas Moura, který se v posledních dvou letech netěší hernímu využití. Barvy PSG by pak mohli opustit i Kevin Trapp a Javier Pastore.