Zidanův vzkaz prezidentovi Realu: Právě teď je nejlepší čas získat Hazarda

Hvězdný belgický středopolař s jedním titulem z Ligue1 a dvěma primáty z Premier League Eden Hazard se znovu dostal do agendy prezidenta Realu Madrid Florentina Péreze.

Zidanův vzkaz prezidentovi Realu: Právě teď je nejlepší čas získat Hazarda

Právě první muž Los Blancos byl během posledních 12 měsíců svým trenérem o bývalou oporu Lille žádán několikrát. Úspěšný stratég mistra La Ligy, který během léta příliš neutrácel a v tomto směru se nechal zastínit jinými adresami, vyhodnotil eso londýnských Blues za svůj prioritní cíl.

Konkrétní dialog o svěřenci Antonia Conteho však zhatily dvě věci - jednak Hazardovo zranění kotníku a jednak Pérezovo úsilí o teenagera Kyliana Mbappého, o nějž Real usiloval před jeho přestupem do Paris Saint-Germain.

Nyní už by se ovšem o šestadvacetileté opoře úřadujícího mistra Anglie mělo za zdmi San Bernabéua opět jednat, protože je v pořádku. V Premier League již dvakrát střídal a téměř celý zápas odehrál za klubovou rezervu. Pérez a "Zizou" o něm tak znovu živě diskutují.

Tento týden jim poslal "náboje do zásobníku" sám špílmachr. "Ve své kariéře mám stále několik let přes sebou. Zatím jsem v Chelsea, ale nevím kde později skončím," uvedl kolega Courtoise, Luize, Cahilla a spol.

Když přicházel do britské metropole uprostřed roku 2012, stál 40 milionů eur. Aktuálně (lednové transferové okno) ale bude jeho cena minimálně dvojnásobná.

Známá exbarcelonská hvězda tvrdí, že nástupce Iniesty hraje ve Francii...