Další problém Liverpoolu? O Maného stojí 3 prestižnější adresy než jsou současní Reds

Barcelona není jediným evropským gigantem, který by rád zlákal do svého kádru ofenzivní eso Liverpoolu i reprezentace Senegalu Sadia Maného, jenž předtím perlil například v Southamptonu, Métách či Salcburku.

Další problém Liverpoolu? O Maného stojí 3 prestižnější adresy než jsou současní Reds

List The Guardian hlásí, že o renomovaného útočníka stojí jak největší katalánský rival Real Madrid, tak úřadující šampion Serie A a neúspěšný finalista poslední Ligy mistrů Juventus Turín.

Letnímu přestupovému oknu dominovalo barcelonské vábení brazilského špílmachra Coutinha, který však nakonec i přes urputnou a dlouhodobou snahu představitelů z Camp Nou setrval na Anfield Road.

To vše i přesto, že o přestup stál sám brazilský reprezentant, jehož si Barca vyhlédla jako náhradu za Neymara. Reds však intenzivnímu tlaku z jihu Starého kontinentu nepodlehli a svůj talisman udrželi.

Nyní je však čeká další boj. O pětadvacetiletého spoluhráče Wijnalduma, Hendersona, Matipa a spol. je velký zájem a vzduchem by tak opět mohly létat nemalé částky.

Rychlonohý Mané, jenž přetavil čtyři starty v nové sezoně Premier League ve tři přesné zásahy, přišel v létě minulého roku do města Beatles za 40,7 milionů eur.

Kromě něj má německý manažer Klopp do útoku k dispozici také Firmina, Salaha, Sturridge, Ingse, Woodburna či Solankeho. Liverpoolské vedení by se tak v případě lukrativní nabídky nemuselo bránit dialogu.

Mareš je nejzářivější hvězdou slovenské ligy: Nechci nikomu nic zazlívat, ale trenéři mě předtím stavěli na křídlo