Real si vyhlédl dvě hvězdy z Anglie jako náhradu za Benzemu

Španělský Real Madrid trápí situace na hrotu útoku. Po odchodu Alvara Moraty má trenér Zinedine Zidane k dispozici pouze jednoho klasického forvarda, kterým je Karim Benzema. Francouzský reprezentant je však nyní zraněný a bílý balet tak má velký problém. Proti San Sebastianu hrál ve středu ofenzivního tria Borja Mayoral a nevedl si vůbec zle, Zidane však chce přeci jen zkušenějšího borce.

Real si vyhlédl dvě hvězdy z Anglie jako náhradu za Benzemu

Podle sportskeeda.com jsou ve hře dvě varianty. Tou první je Alexis Sánchez, kterému v létě skončí smlouva v Arsenalu a mohl by do Madridu přijít zcela zdarma. Tou druhou je pak kanonýr Tottenhamu Hotspur Harry Kane.

Krom toho, že Benzema nemůže kvůli zranění hrát, se dost často na jeho adresu ozývaly kritické hlasy. Řada lidí si přála místo něj v útoku španělského reprezentanta Moratu, ten však místo toho zamířil do Chelsea, kde si nevede vůbec zle.

Real tlačí bota, takže chce přivést novou akvizici do útoku již v lednu. Pokud by chtěl Sáncheze, musel by se dohodnout ještě s Arsenal. V případě, že by byl bílý balet ochotný vyčkat do léta, stačilo by mu přesvědčit chilského střelce.

Pakliže by se rozhodli ve Španělsku pro Kanea, museli by sáhnout hluboko do peněženky. Spurs by za něj museli zaplatit částku okolo 100 milionů liber. V takovém případě by se Kane stal třetím hráčem v posledních šesti letech, který z Tottenhamu do Realu, po Modričovi a Baleovi, zamířil.