Co je s Higuaínem? Kritizovaného střelce musel bránit samotný trenér Juventusu

Renomovaný kouč Staré dámy z Juventus Stadium Max Allegri se byl nucen vydat bránit svého devětadvacetiletého argentinského svěřence Gonzalo Higuaína.

Co je s Higuaínem? Kritizovaného střelce musel bránit samotný trenér Juventusu

Bývalý snajpr River Plate, Realu Madrid či Neapole byl kritizován jak za svůj mdlý výkon v Lize mistrů proti Barceloně, tak za víkendové předstvení v Serii A proti Sassuolu.

"Pokud jde o Gonzala, hrál čtyři zápasy a dal dva góly," připomněl někdejší stratég milánských Rossoneri, jenž svého času vystřídal u kormidla Juve Antonia Conteho.

"Stejně jako u všech útočníků existují období, kdy střílí více branek a období, kdy si gólů připisují méně," pokračoval nadřízený Pjaniče, Buffona, Dybaly a spol.

"Dokonce se to přihodilo i v minulé sezoně. Když byl Higuaín tři nebo čtyři zápasy bez vstřelené branky, obešlo se to bez povšimnutí," doplnil.

"Nebo Paulo Dybala. Také on byl v uplynulém ročníku hodně zápasů bez gólu. Je to ale jen část sezony, Gonzalo musí zůstat klidný," zakončil své hájení Allegri.

Ve středu večer hraje mistrovský Juventus proti Fiorentině. Oplatí Argentinec vlídná slova svého nadřízeného nějakým přesným zásahem?

Další problém Liverpoolu? O Maného stojí 3 prestižnější adresy než jsou současní Reds