Simeone se brzy dočká vytoužené posily! Už je vše domluveno

Odchod Diega Costy do Atlétika Madrid má opět o něco ostřejší obrysy. Vedení Chelsea je podle serveru goal.com blízko k dohodě se španělským celkem a po měsíci vyjednávání se zdá, že by mohl být transfer brzy uzavřen.

Simeone se brzy dočká vytoužené posily! Už je vše domluveno

Ve hře je varianta hostování s opcí na následný přestup, která je stanovena na 35 milionů liber. Na této částce se oba kluby měly dohodnout v tomto týdnu, a protože s přesunem souhlasí i španělský forvard, nemělo by mu nic bránit.

Costa by se do Madridu mohl přesunout již nyní, ale nastoupit by za atlety mohl až 2. ledna, kdy hostování začne oficiálně běžet. Do té doby bude hráčem Blues. Na Stamford Bridge ho už ale fyzicky nikdo pěkných pár týdnů neviděl.

Celé léto místo přípravy s londýnským celkem strávil v Brazílii, když se v závěru minulé sezony nepohodl s Antoniem Contem a po jeho lednovém koketování s přesunem do Číny, došla italskému kouči trpělivost.

Do Chelsea přišel v létě 2016 a v minulé sezoně s ní získal titul. V lednu mu přilétla z Číny lukrativní nabídka, která by mu zaručovala trojnásobný plat a Blues by inkasovali 76 milionů liber. K obchodu však nedošlo především kvůli tomu, že se v Asii změnily podmínky pro přestupy. Nově totiž kluby musely částky vynaložené na hráče danit 100 procenty.

Tak špatný Real nevidělo San Bernabéu více než 20 let. Musíme se podívat do zrcadla, nabádá Ramos