Villarreal ztratil, stejně tak FCSB

Soupeř Slavie v Evropské lize Villarreal remizoval v pátém kole španělské ligy s Espanyolem Barcelona bez branek a v tabulce se posunul na osmé místo. Po třech výhrách v řadě tak žlutá ponorka ztratila. Nedařilo se ani soupeři Plzně FCSB, který v rumunské lize uhrál na půdě vedoucí Kluže výsledek 1:1.

V dresu Villarrealu měli šance Castillejo i Bakumba, ale ani jeden z nich se neprosadil.

Villarreal nastoupil v sestavě: Barbosa - M. Gaspar, Álvaro González, Ruiz, Costa - Castillejo, Trigueros (81. Fornals), Hernández, Čeryšev (61. Soriano) - Bacca (67. Ünal), Bakambu.

To FCSB musel v Kluži dotahovat ztrátu z konce první půle, což se mu v 63. minutě podařilo, když se o vyrovnání postaral Budescu. Tedy ten samý hráč, který minulý týden dvakrát potupil Plzeň.

FCSB nastoupil v sestavě: Nita - Benzar, Planič, Balasa, Maranhao - Pintilii, Nedelcu - Golofca (46. Man), Budescu, Tanase (74. Coman) - Alibec (84. Gnohere).