Lídr druhé ligy si pojistil důležité muže. Kterých 6 hráčů Opavy dostalo novou smlouvu?

Lídr druhé ligy si pojistil důležité muže. Kterých 6 hráčů Opavy dostalo novou smlouvu?

Ambiciózní lídr Fotbalové národní ligy, jenž se dokázal před pár měsíci probojovat až do finále domácího poháru, oznámil prodloužení kontraktů hned u šesti svých hráčů.

Z kádru trenéra Romana Skuhravého, který je složen okolo devětatřicetiletého veterána Pavla Zavadila, se dohodl na pokračování spolupráce obránce české dvacítky Matěj Helebrand (v sezoně šel zatím do akce pětkrát), jehož si slezský celek zavázal na příští tři roky.

Nových smluv se pak dočkali i Tomáš Jursa, Václav Jurečka, Dominik Simerský, Nemanja Kuzmanovič a teprve osmnáctiletý středopolař Adam Rychlý, jenž zatím na start v letošní FNL čeká.

"Došlo k oboustrannému zájmu o další spolupráci," ozřejmil na webu sfc.cz generální manažer opavského celku Alois Grussmann, jehož klub je zatím s devatenácti vstřelenými brankami nejofenzivnějším souborem druholigového peletonu.

Zmíněný funkcionář se v posledních měsících činil. Ještě na konci minulého ročníku si Opava pojistila služby dvojice Tomáš Čelůstka a Matěj Hrabin s tím, že trio Jan Schaffartzik, Petr Zapalač a Jan Žídek se aktuálnímu lídrovi druhého peletonu upsalo těsně před startem nového ročníku 2017/2018.

I s nimi bude rozjetá Opava, která patří k největším favoritům na postup do HET ligy, hájit průběžnou první příčku v sobotním klání proti Vlašimi, čili mužstvu, které dokázalo v MOL Cupu vystavit stopku vršovickým Klokanům.

Hvězdu MSFL připravil o ligu slávista, pak sparťan: Chyběl mi krůček, zamrzí to