Sešívaný zájem mířící do Liberce nepolevil, Tvrdík má o novém sportovním řediteli jasno

Dlouhých třiatřicet ligových klání neporažená Slavia, která může po výjezdu na zlínskou Letnou ustanovit nový český rekord, by ráda posílila své funkcionářské řady.

Sešívaný zájem mířící do Liberce nepolevil, Tvrdík má o novém sportovním řediteli jasno

O sešívaném zájmu o současného sportovního ředitele Slovanu Liberec Jana Nezmara už se psalo v minulosti a šéf slávistického představenstva Jaroslav Tvrdík by se nyní rád k oné myšlence zase vrátil...

Dvěma českými a jedním slovenským titulem ověnčený čtyřicetiletý Nezmar, jenž ukončil profesionální hráčskou kariéru před pěti lety právě na stadionu U Nisy a pak si ještě pár sezon dojížděl "zakopat" do nižší německé soutěže (FC Oberlausitz Neugersdorf), řeší v severních Čechách velké změny kádru každého půl roku.

Vršovické vedení by mělo pro blízkého spolupracovníka Jindřicha Trpišovského hned dvě křesla. "Rádi bychom obnovili jednání s Janem Nezmarem a získali ho do vedení nejen jako sportovního ředitele ale i jako člena představenstva klubu," ozřejmil na stránkách Deníku Sport první muž úřadujícího českého šampiona.

Aktuálně zastává tento post generální ředitel Martn Krob, jenž se v případě angažování Nezmara neměl problém přesunout do jiných struktur. Finální rozhodnutí bude ležet na bedrech llibereckého majitele Ludvíka Karla, který je považován za velmi tvrdého vyjednavače.

Po vhodném sportovním řediteli mimochodem podle Adama Kotalíka pátrá i druhé slavné "S" z letenské Generali arény. Favoritem má být českobudějovický Martin Vozábal.

„Míra Stoch, Stoch, Stoch!“ znělo Edenem. A po jedenácti letech se zase řeší „Smrk Spartě“