Jugas: Těším se domů, těším se na atmosféru, ale netěším se na konfrontaci

Jedna z nejlepších slávistických posil léta 2017 Jakub Jugas se v rámci osmého kola vrátí na adresu, kterou moc dobře zná. Je totiž odchovancem Fastavu Zlín a za moravský celek hrál vyjma krátkých odboček v Příbrami a Brně hezkou řádku let.

Jugas: Těším se domů, těším se na atmosféru, ale netěším se na konfrontaci

"Těším se domů, těším se na atmosféru, ale netěším se na konfrontaci. Zlín je sice můj klub, ale teď jsem ve Slavii, jednoznačně tam chci vyhrát," uvedl na doméně slavia.cz defenzivně laděný svěřenec kouče Jaroslava Šilhavého před sobotním kláním ve svém městě.

Ševci, kteří hrají stejně jako sešívaní Evropskou ligu, ale prošli během minuých týdnů a měsíců razantní proměnou a stoper už tam zdaleka nezná tolik hráčů jako při svém odchod...

"Kádr se hodně změnil, možná tak pět hráčů znám. Ale dobře znám Zdeňka Grygeru, trenéra, pana Červenku. Ti lidé kolem toho jsou stále stejní. Je tam méně známých, asi to bude jednodušší, ale hrál bych stejně, kdyby tam byl kdokoliv. Teď už jsem někde jinde a prožívám už jinou kapitolu," pokračoval na webu slavia.cz spoluhráč Škody, Necida, Mešanoviče a spol.

Jakou věští úroveň? Zatímco venku je soubor Bohumila Páníka vesměs bezzubý, doma před vlastním publikem zatím posbíral plný počet bodů. "Když tam přijely silné týmy, tak to měly těžké. Slavii se tam dlouhodobě daří, tak snad to bude pokračovat. Bude vyprodaný stadion, čeká nás pěkný zápas snad s dobrým koncem pro nás," uzavřel pětadvacetiletý rodák z Otrokovic.

Více než rok neporaženým slávistům ve Zlíně nepomohou Danny, Dušan Švento, Jakub Hromada a Muris Mešanovič.

Sešívaný zájem mířící do Liberce nepolevil, Tvrdík má o novém sportovním řediteli jasno