Nedvěd se vrací do českého fotbalu, klub potvrdil přestup! Kde bude legenda hrát?

Nedvěd se vrací do českého fotbalu, klub potvrdil přestup! Kde bude legenda hrát?

Držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd bude po dlouhé době opět bavit diváky na českých hřištích. Viceprezident Juventusu Turín, kde zažil nejlepší roky své kariéry, bude hrát za rodnou Skalnou, účastníka I.B třídy v Karlovarském kraji. Ne, tohle opravdu není vtip. Klub to s velkou pompou oznámil na svých webových stránkách.

„Pavel Nedvěd se vrací po dlouhých letech na místo, kde fotbalově vyrůstal. Po tvrdých, nekonečně dlouhých a náročných jednáních probíhajících mezi nejvyššími představiteli Skalné a Juventus Turín se podařilo angažovat Pavla Nedvěda. Kluby se vzájemně dohodly nezveřejňovat podmínky přestupu,“ uvedl klub s jistou dávkou nadsázky.

Jedním z důvodů, proč se pětačtyřicetiletý Nedvěd rozhodl vrátit na fotbalové trávníky v klubu z rodného města je fakt, že dres Skalné obléká jeho syn, Pavel Nedvěd junior.

„Zatím není jasné, kdy se Pavel připojí k mužstvu a kdy zasáhne do některého z mistrovských utkání, jelikož je pracovně vytížen jako viceprezident Juventusu Turín,“ stojí také v prohlášení FK Skalná, kde někdejší dlouholetý reprezentační kapitán a jeden z nejlepších českých hráčů všech dob s fotbalem začínal.

Ivan Trojan se převtěluje do Antonina Panenky. A důvod?