Bayern si nemůže dovolit takhle ztrácet koncentraci, hněvá se Ancelotti po remíze s Vlky

V bavorském velkoklubu možná není všechno v pořádku. V předehrávce šestého kola německé Bundesligy remizoval doma 2:2 s Wolfsburgem. Ve druhém poločase ztratil dvoubrankové vedení, což se tomuto gigantovi moc často nestává a italský kouč bije na poplach, že tohle se už nesmí opakovat.

Bayern si nemůže dovolit takhle ztrácet koncentraci, hněvá se Ancelotti po remíze s Vlky

Odmítli vést tabulku a dali šanci Dortmundu, který má zápas k dobru. Kouč mistrovského celku Carlo Ancelotti byl po zápase rozhozený výkonem svých svěřenců a tuší, že je nutné si v kabině důkladně promluvit.

„Vůbec jsme nehráli tak, jak jsme chtěli. Byli jsme pomalí, bez intenzity a nedostatečně kompaktní. Nechápu, jak si takový tým může tohle dovolit. Nesmíme propadnout dojmu bezpečí a nechat se v druhém poločase takhle obrat o body. Bylo vidět, že jsme neměli hru pod kontrolou jako obvykle, proto ten výsledek mluví za vše. Sven udělal chybu, ale dobře nehrál celý tým,“ pronesl Ancelotti na tiskové konferenci po zápase.

O body přišel Bayern i díky fatální chybě náhradního brankáře Svena Ulreicha, který mezi tyčemi zaskakuje za zraněného Neuera. Spokojený byl ale na druhé straně kouč Vlků Martin Schmidt. „Pokud jedete do Bayernu s možností bojovat o body a pak prohráváte o poločase 2:0, není to pro vaší psychiku snadné. Na konci však vidíte, že máte bod, proto můžete jet domů se spokojeným výrazem ve tváři. Ve druhém poločase jsme ukázali vášeň a chuť s výsledkem něco udělat,“ komentoval výsledek trenér Wolfsburgu.