Slavia v Astaně a s Brnem, Sparta na Dukle, Plzeň s Beer-Ševa, Chelsea-City!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od 25. září do 2. října? Redakce eFotbal.cz doporučuje například Slavii v Astaně a s Brnem, Spartu na Dukle, Plzeň proti Pekhartově Beer-Ševě a v neposlední řadě také ostrovní šlágr Chelsea – Manchester City.

Slavia v Astaně a s Brnem, Sparta na Dukle, Plzeň s Beer-Ševa, Chelsea-City!

PONDĚLÍ 25. ZÁŘÍ 2017

12.55: Studio fotbal – Dohráno (sestřih z 8. kola české HET ligy) – ČT Sport.

16.50 (výkop 17.00): FC Hradec Králové - 1. FK Příbram (utkání 9. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam v 2.10 hodin.

18.15: KickersOffenbach – FSV Frankfurt nad Mohanem (utkání 10. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

18.55 (výkop 19.00): Slovan Liberec – 1. FC Slovácko (utkání 8. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam v 0.25 hodin.

20.00: TIKA-TAKA (talk show a ohlédnutí za 8. kolem české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.10 (výkop 20.15): Waldhof Mannheim – TuSKoblenz (utkání 10. kola německé Regionální ligy Jihozápad) – německý Sport 1.de.

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – UD Levante (utkání 6. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

21.00: FC Arsenal –  FC WestBromwich Albion (utkání 6. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

21.00: Studio fotbal – Dohráno Plus (analýza 8. kola české HET ligy) – ČT Sport.

ÚTERÝ 26. ZÁŘÍ 2017

10.20: Studio fotbal – Dohráno Plus (analýza 7. kola české HET ligy) – ČT Sport. Opakování v 15.40 hodin.

15.55 (výkop16.00): Borussia Dortmund – Real Madrid (utkání 2. kola základní skupiny juniorské Ligy mistrů do 19 let) – německý Sport 1.de.

18.00: TIKA-TAKA (talk show a ohlédnutí za 8. kolem české HET ligy) – O2 TV Sport.

20.10 (výkop 20.45): AS Monako – FC Porto (utkání základní skupiny 2. kola Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.10 (výkop 20.45): SSC Neapol – Feyenoord Rotterdam (Digi Sport 5 ve 20.40 hodin)a Manchester City – Šachtar Doněck (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal.

20.15 (výkop 20.45): Borussia Dortmund – Real Madrid (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů a sestřih z ostatních úterních utkání) – ČT Sport. Záznam ve 3.30 a 8.30 hodin. Digi Sport 4 ve 20.40 hodin.

23.30: Sestřih z úterních utkání 2. kola základních skupin Ligy mistrů – O2 TV Fotbal. Digi Sport 4 ve 22.40 hodin.

STŘEDA 27. ZÁŘÍ 2017

15.55 (výkop16.00): FC Paris Saint-Germain – Bayern Mnichov (utkání 2. kola základní skupiny juniorské Ligy mistrů do 19 let) – německý Sport 1.de.

17.55 (výkop 18.00): FK Karabach – AS Řím (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.Digi Sport 4 v17.55 hodin.

19.00: Spartak Myjava – Slovan Bratislava (utkání 4. kola Slovenského poháru) – slovenská TV 213.

20.10 (výkop 20.45): FC Paris Saint-Germain – Bayern Mnichov (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. Rakouská ORF 1 ve 20.15 hodin, slovenská Jednotka (STV 1) a německá ZDF ve 20.25 hodin.

20.10 (výkop 20.45): Atlético Madrid – FC Chelsea (Digi Sport 4 ve 20.40 hodin)), Sporting Lisabon – FC Barcelona(Digi Sport 5 ve 20.40 hodin) a FC Basilej – Benfica Lisabon (utkání 2. kola základní skupiny Ligy mistrů) - O2 TV Fotbal.

22.50: Sestřih ze středečních zápasů 2. kola základní skupiny Ligy mistrů – ČT Sport. O2 TV Fotbal ve 23.30 hodin, slovenská Jednotka (STV 1) a rakouská ORF 1 ve 22.50 hodin, německá ZDF v 1.10 hodin, Digi Sport 4 ve 22.40 hodin.

ČTVRTEK 28. ZÁŘÍ 2017

9.40: Gól týdne (nejlepší gól 8. kola HET ligy) – ČT Sport.

9.45: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 9. kolo HET ligy) – ČT Sport. Záznam ve 23.45 a 4.30hodin.

10.05 (výkop 10.15): Viktoria Žižkov –Slezský FC Opava (utkání 10. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport. Záznam v 0.20 a 6.00 hodin.

16.30 (výkop 17.00): FC Astana – Slavia Praha (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

18.50 (výkop 19.00): BATE Borisov – FC Arsenal (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): Viktoria Plzeň – FC Hapoel Beer-Ševa (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

20.45 (výkop 21.05): Lokomotiv Moskva – Fastav Zlín (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy a sestřih z ostatních utkání) – ČT Sport, záznam ve 2.05 a 7.50 hodin. 

20.45 (výkop 21.05): AC Milán – NHK Rijeka (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy)–  slovenská Dvojka (STV 2).

21.00 (výkop 21.05): FC Everton – Apollon Limassol(utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 1.

21.00 (výkop 21.05): Olympique Lyon – Atalanta Bergamo (utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – NOVA Sport 2.

21.00 (výkop 21.05): LudogorecRazgrad – TSG 1899 Hoffenheim(utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy) – německý Sport 1.de,

23.30: Sestřih utkání 2. kola základní skupiny Evropské ligy – NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2. Německý Sport 1. de ve 23.00 hodin.

PÁTEK 29. ZÁŘÍ 2017

16.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 9. kolo HET ligy) – ČT Sport.

20.05 (výkop 20.15): FK Teplice – Slovan Liberec (utkání 9. kola české HET ligy) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam ve 3.00 a 8.35 hodin.

20.30: FC Schalke 04 – Bayer 04 Leverkusen(utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

20.40 (výkop 20.45): HamiltonAcademical – FC GlasgowRangers(utkání 8. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

20.45: AS Monako – HSC Montpellier(utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.45: Queens Park Rangers – FC Fulham (utkání 11. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) –Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – FC Girona(utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

SOBOTA 30. ZÁŘÍ 2017

12.55 (výkop 13.00): Deportivo La Coruňa – FC Getafe(utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport. Záznam ve 22.45 hodin.

13.25 (výkop 13.30): AFC HuddersfieldTown-TottenhamHotspur(utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

15.20 (výkop 15.30):FC Augsburg – Borussia Dortmund (utkání 7. kola německé Bundesligy) – slovenská TV DAJTO, TV Tipsport.

15.30: Eintracht Frankfurt nad Mohanem – VfB Stuttgart (utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: BorussiaMönchengladbach – Hannover 96 (utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.30: VfL Wolfsburg – FSV 05 Mohuč/Mainz(utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

15.55 (výkop 16.00):IpswichTown – Bristol City (utkání 11. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) –DigiSport 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Sevilla – FC Málaga(utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

17.00: 1. FC Slovácko – MFK Karviná (utkání 9. kola české HET ligy) –isport.cz (blesk.cz).

17.00: FC Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1. Záznam Sport 2 ve 22.45 hodin.

17.05 (výkop 17.15): FC Spartak Trnava – FC DAC 1904 Dunajská Streda(utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská Dvojka (STV 2).

18.00: UdineseCalcio – Sampdoria Janov (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 2.

18.00: Spartak Moskva – FC Ural (utkání 12. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

18.00: KAS Eupen – KRC Genk (utkání 9. kola belgické JupilerLeague) – Arena Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Chelsea – Manchester City (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FlyeralamAdmiraWackerMödling– LSK Linec (utkání 10. kola rakouské TipicoBundesligy) – O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): UD Levante – DeportivoAlavés(utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: Hamburger SV – Werder Brémy (utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

19.30 (výkop 20.00): Dukla Praha – Sparta Praha (utkání 9. kola české HET ligy a sestřih ostatních sobotních utkání) – ČT Sport, isport.cz (blesk.cz). Záznam v 6.00 hodin.Digi Sport 4 v 19.55 hodin.

19.45: PSV Eindhoven – Willem II Tilburg(utkání 9. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.00: AS Trenčín – FC ViON Zlaté Moravce (utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV 213.

20.40 (výkop 20.45): CD Leganés -Atlético Madrid (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45 (záznam, výkop 16.00): Manchester United – FC CrystalPalace(utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

20.45: FC Janov – FC Boloňa (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 2.

22.00: Orlando City – FC Dallas (utkání 31. kola americké MLS) – Eurosport 1. Záznam v 1.30 hodin.

22.45: (záznam, výkop 16.00): FC West Ham United – FC Swansea City (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

NEDĚLE 1. ŘÍJNA 2017

11.55 (výkop 12.00): Real Sociedad San Sebastián – Real Betis Sevilla (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

12.30: SSC Neapol – CagliariCalcio(utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam v 0.30 hodin.

12.30: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (utkání 9. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Arsenal – FC Brighton and Hove Albion (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 20.15 hodin.

13.30: SC Freiburg–TSG 1899 Hoffenheim(utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

14.30:SC Heerenveen - Ajax Amsterdam (utkání 9. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

15.00: Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905 (utkání 9. kola české HET ligy) – isport.cz (blesk.cz).

15.00: BeneventoCalcio– Inter Milán (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 1.

15.10 (výkop 15.15): FC Everton – FC Burnley (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

15.30: Hertha BSC Berlín – Bayern Mnichov (utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

16.00 (výkop 16.30): Austria Vídeň – CashpointAltach(utkání 10. kola rakouské TipicoBundesligy) – rakouská ORF 1.

16.10 (výkop 16.15): FC Barcelona – UD Las Palmas(utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.Digi Sport 3 záznam ve 22.45 hodin.

16.15 (relive, výkop 15.30): Lokomotiv Moskva – Dynamo Moskva (utkání 12. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

17.00: FK Jablonec – FK Mladá Boleslav (utkání 9. kola české HET ligy) –isport.cz (blesk.cz).

17.00: Baník Ostrava – Fastav Zlín (utkání 9. kola české HET ligy) –isport.cz (blesk.cz).

17.00: Vysočina Jihlava – Sigma Olomouc (utkání 9. kola české HET ligy) –isport.cz (blesk.cz).

17.25 (výkop 17.30): FC Newcastle United – FC Liverpool (utkání 7. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 1.

17.30 (výkop 18.00): Slavia Praha – Zbrojovka Brno (utkání 9. kola české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, isport.cz (blesk.cz).

18.00: 1. FC Kolín nad Rýnem – RB Lipsko (utkání 7. kola německé Bundesligy) – TV Tipsport.

18.00: AC Milán – AS Řím (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam ve 2.30 hodin.

18.00: RSC Anderlecht Brusel – Standard Lutych (utkání 9. kola belgické JupilerLeague) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Valencie – Athletic Bilbao (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

18.30: FC Villarreal – SD Eibar (utkání 7. kola španělské La Ligy) –TV Tipsport.

19.00: MFK Ružomberok – 1. FC Tatran Prešov(utkání 11. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV 213.

19.00: Philadelphia Union – Seattle Sounders (utkání 31. kola americké MLS) – Eurosport 1.

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – Espanyol Barcelona (utkání 7. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3, TV Tipsport.

20.45: Atalanta Bergamo – Juventus Turín (utkání 7. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.05: Studio fotbal – Dohráno (sestřih z 9. kola české HET ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.25 hodin.

22.45 (záznam, výkop 21.00): OGC Nice – Olympique Marseille (utkání 8. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

PONDĚLÍ 2. ŘÍJNA 2017

10.50: Studio fotbal – Dohráno (sestřih z 9. kola české HET ligy) – ČT Sport.

17.55 (výkop 18.00): Turbine Postupim – Werder Brémy (utkání 4. kola německé Bundesligy žen) – německý Sport 1.de.

20.00: TIKA-TAKA (talk show a ohlédnutí za 9. kolem české HET ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: Hannover 96 II – Hamburger SV II (utkání 10. kola německé Regionální ligy Sever) – německý Sport 1.de.

21.45: Studio fotbal – Dohráno Plus (analýza 9. kola české HET ligy) – ČT Sport.

POZNÁMKA: Tradiční přímé přenosy z německé Bundesligy na stanici Eurosport 2 jsou zatím v jednání.

Sedět na lavičce do čtyřiceti by bylo snadné, ale já chtěl ještě hrát, přiznal o svém přesunu Barry