Tévez už by neměl držet pozici nejlépe placeného hráče planety moc dlouho...

Minimálně do ledna 2018 bude autorem nejdražšího přesunu fotbalové historie pětadvacetiletý Neymar, za něhož poslal Paris Saint-Germain do Barcelony neuvěřitelných 222 milionů eur.

Tévez už by neměl držet pozici nejlépe placeného hráče planety moc dlouho...

Brazilec s minulostí v Santosu má v Parku princů královskou gáži - když se jeho výdělek zprůměruje čtyřiadvaceti hodinami, za minutu mu připluje na účet 66 eur a za hodiny vydělá 4 tisíce eur.

Dlouholetý reprezentant Kanárků, jenž by měl do několika letech na čele střelecké tabulky vystřídat Pelého, si pak ročně připíše 36,8 milionů eur.

Podle dotyčného ukazatele je aktuálně druhým nejlépe placeným hráčem planety, s tím, že první pozice patří od startu letošního roku Argentinci Carlosi Tévezovi.

Nejlépe bránící italský tým si vysnil Özila. A chce ho co nejdříve...

Třiatřicetiletý útočník čínské Šanghaje, který na Starém kontinentu zářil v barvách obou manchesterských gigantů, West Hamu či Juventus a který se do Asie odebral z Boky Juniors, má domluvený plat 38,4 milionů eur.

Obě ofenzivní tykadla by měl v dohledné době trumfnout Tévezův krajan Lionel Messi, který začal nový ročník La Ligy montrózně a úvodních šest vystoupení okořenil devíti trefami.

Mělo by se tak stát po podpisu dalšího a již déle připravovaného kontraktu s Barcelonou. Podle nových podmínek by mělo třicetiletému držiteli pěti Zlatých míčů připlout na účet 40 milionů eur ročně.

Koemanův Everton hledá někoho gólového a hledí do Paříže, Bournemouthu i La Coruni