Reus ještě prosí o čas. Přijít o třetí velký turnaj v řadě už by bylo moc

Reus ještě prosí o čas. Přijít o třetí velký turnaj v řadě už by bylo moc

Jedním z největších smolařů německého fotbalu je ofenzivně laděný borec z Borussie Dortmund Marco Reus, který už zmeškal jak mistrovství světa 2014 v Brazílii (kotník), tak evropský šampionát 2016 ve Francii (třísla).

Po květnovém natržení zkříženého vazu v koleni (přihodilo se mu to ve finále Německého poháru proti Eintrachtu Frankfurt) nyní hvězda z vestfálského Signal Iduna Parku pomalu vyhlíží návrat.

V kalendářním roce 2017 už by se tak však stát nemělo. Ostřílený kolega Aubameyanga, Pulišiče, Kagawy a spol. doufá, že se vrátí na hřiště v březnu 2018 a stihne alespoň další velký turnaj v Rusku...

"Daří se mi opravdu dobře. Všechno jde podle plánu, nemám žádné komplikace, ale k úplné rekonvalescenci ještě potřebuji nějaký čas," citoval Deník Sport slova bývalého hráče Ahlenu či Borussie M´gladbach.

Skleněný muž aktuálního bundesligového lídra, který letos hodlá útočit na devátý primát klubové historie, odehrál nejvíce zápasů ve svých prvních dvou dortmundských sezonách. V dalších třech ročnících už chyběl velmi často a v aktuální edici 2017/2018 ještě samozřejmě nenastoupil.

Přesný tip z Nigérie, aneb Je podoba italských koučů čistě náhodná?

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.