Ztracený syn Jan Rezek vystřelil Teplicím tři body proti Liberci

V předehrávce devátého ligového kola přivítaly Teplice nedaleký Liberec. Domácím výhru vystřelil v závěrečné desetiminutovce skvělou volejí "ztracený syn" Jan Rezek!

Před zápasem oba týmy věděly, že se navzdory části sezóny i postavení v tabulce jedná o souboj dvou mužstev, které útočí na evropské poháry a nejen kvůli zeměpisné rivalitě (oba týmy jsou ze severu Čech) to byl velký zápas. Z něj vyšly šťastněji a lépe Teplice, které Slovan porazily 2:1. Poražený ale přesto zůstává v tabulce na pátém místě, kdežto majitel nových tří bodů si polepšil na příčku sedmou.

Pro Teplice to ale po sedmi minutách nevypadalo vůbec růžově, pěkný gól vstřelil někdejší miláček domácího publika Roman Potočný. Teplice ale ke konci poločasu šťastně srovnaly po standardní situaci. Slovan byl sice lepší, více však z prvního poločasu nevytěžil. V tom druhém poločase se nehrálo tak aktivně, v 83. minutě se ovšem krásným gólem z voleje po dorážce blýskl Jan Rezek!

Teplice - Liberec 2:1 (1:1)

Branky: 36. Vaněček (Jeřábek), 83. Rezek - 7. Potočný
Žluté karty: 70. Ljevakovič, 76. Rezek - 22. Folprecht, 25. Ševčík, 45+3. Breite
Domácí: Grigar (10. Diviš) – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Ljevakovič, Král – Fillo, Trubač (90. Vošahlík), Rezek – Vaněček, trenér: Šmejkal
Hosté: Hladký – Mikula, Kúdela, Kerbr – Coufal, Breite (88. Havelka), Folprecht, Kulhánek (46. Bartl), Ševčík (84. Pulkrab) – Graiciar, Potočný, trenér: Trpišovský