Čelůstkův kolega Nasri už to na Olympique Marseille nevidí. Proč?

Čelůstkův kolega Nasri už to na Olympique Marseille nevidí. Proč?

Bývalý středopolař Sevilly, Arsenalu či Manchesteru City Samir Nasri cítí, že se stává jeho případný návrat do kádru Olympique Marseille stále více nepravděpodobným.

Nasri letos v létě definitivně opustil ostrovy a vydal se to tureckého Antalyasporu. To vše i přesto, že byl spojován právě s velkoklubem z jihu země galského kohouta.

"Jestli budu hrát časem za Olympique? Už budu starý," pronesl někdejší francouzský reprezentant, který už je řadu let rozhádaný s trenérem národního mužstva Didierem Deschampsem.

"Jak jsem řekl, mám příliš velký respekt k tomuto klubu a nerad bych do něj později při možném poklesu výkonnosti zasahoval jen z pouhého sentimentu. Zaslouží si to nejlepší," pokračoval Nasri.

Pokud by vydržel v nynější lize několik let, na comeback na Stade Vélodrome, který opustil v létě 2008, to tedy nevidí. "Hrát tam ve čtyřiatřiceti nebo pětatřiceti letech? Pokud na tom budu hůře než teď, nikdy bych to neudělal," zakončil třicetiletý spoluhráč Ondřeje Čelůstky, Jérémyho Méneze či Samuela Eto´a.

Nový svěřenec Brazilce Leonarda dosud naskočil v turecké nejvyšší soutěži do čtyřech duelů, které využil k dvěma přesným zásahům a jedné asistenci.

Bayern je na dně a volá SOS. Který fotbalový doktor se ujme léčby