Prezident Realu upozornil Zidana, že koupí Cavaniho, pokud....

První muž úřadujícího vítěze La Ligy Florentino Pérez je připraven na lednový boj o dlouholetého uruguayského reprezentanta Edinsona Cavaniho, jenž už několik let patří Paris Saint-Germain.

Prezident Realu upozornil Zidana, že koupí Cavaniho, pokud....

Prezident Los Blancos ze San Bernabéua i hlavní trenér Zinedine Zidane se shodli na tom, že s otevřením zimního trhu potřebují kvůli slabším ofenzivním možnostem a alternacím koupit "nové číslo 9".

Vlivný funkcionář Bílého baletu se zaměřil právě na někdejšího snajpra Palerma a Neapole, o kterém ví, že by měl být kvůli "lezení si do zelí" s novou brazilskou hvězdou Parku princů Neymarem k dispozici po novém roce.

Don Balon ovše píše, že si současný nadřízený Ronalda, Balea či Modriče není svěřencem Unaie Emeryho úplně jistý a trvá na tom, že jeho první volbou na devítku je Karim Benzema. Tedy pokud bude fit.

Francouzský mistr světa i Evropy z let 1998 a 2000 by v zimním termínu upřednostňoval spíše podpis méně zvučeného hráče, který by alternoval a v případě potřeby by byl svým záskokem schopen pokrýt zranění či karetní distanc.

Pérez však svému podřízenému pověděl, že se musí ofenzivní řada v příštích měsících stabilizovat, nebo bude pokračovat v honbě za dlouhovlasým gólostrojem Cavanim. Svůj zájem už také potvrdil prezidentovi PSG Nasseru Al-Khelaifim. To vše poté, co s ním jednal o dostupnosti ostříleného kostarického brankáře Keylora Navase.

Paříž plánuje další rošádu v rámci fotbalové Evropy. Co to bude tentokrát?