Největší střelecká esa MSFL? Bývalí hráči Zbrojovky a mladý snajpr z Kroměříže

Kromě boje o prvenství a případný postup do druhé ligy bude v letošním ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy velmi zajímavé sledovat také dostihy o korunu pro krále střelců. V soutěži najdeme hned několik osvědčených borců, kteří se pravidelně starají o přísun gólů pro svůj tým. Portál eFotbal.cz vybral tři největší adepty na nejlepšího střelce MSFL. Mezi adepty najdete dva někdejší ligové hráče i mladíka z Kroměříže, který o sobě dal pořádně vědět už v minulé sezoně.

Pavel Simr (Velké Meziříčí)

Nejvýraznější osobnost aktuálního lídra MSFL. Čtyřiatřicetiletý útočník působil dlouhá léta v Brně, kde během pěti sezon naskočil do 28 zápasů v nejvyšší soutěži. Dalších sedm ligových duelů pak přidal v dresu Mladé Boleslavi. Své zkušenosti prodává ve Velkém Meziříčí už od roku 2011 a jeho přínos pro tým je zřejmý.

V předchozích dvou sezonách nastřílel ve třetí nejvyšší soutěži dohromady třicet gólů. To je více než slušná porce a výtečnou bilanci si drží i v aktuálním ročníku, když v devíti zápasech nasázel devět branek. „Je pro nás velmi důležitý, dává spoustu gólů,“ řekl o Simrovi v rozhovoru pro eFotbal.cz jeho spoluhráč Robin Demeter. Simrovi pomáhají k trefám i další hráči, kteří prošli ligou – Pavel Mezlík, Jan Šimáček a Petr Dolejš.