Ne všichni si ulevili z propuštění Carla. Jedna hvězda chce kvůli tomu z Bayernu odejít!

Na kouče Ancelottiho byla v Bayernu ušita jedna velká vzpoura a hlavně nespokojenost hráčů zařídila trenérův odchod. Ne všichni jsou ale s momentální situací v klubu spokojení.

Ne všichni si ulevili z propuštění Carla. Jedna hvězda chce kvůli tomu z Bayernu odejít!

A to hlavně kolumbijský záložník James Rodríguez. Ten v Bayernu hostuje z Realu Madrid a prý touží po návratu na San Bernabeu i přesto, že zde nedostává příliš herních minut. 

S příčinou jeho touhy po návratu je odchod italského kouče. Právě ten jej kdysi vytáhl do Realu Madrid a udělal z něj tak kvalitního hráče. Právě pod ním odehrál Colombiano svůj nejlepší rok v kariéře.

A i navzdory své lásce k Bílému baletu se kvůli nedostatku herního vytížení rozhodl pro odchod. Bayern si zvolil hlavně kvůli kvalitě mužstva a dobrým vztahům s Carlettem. Spolu v druhém klubu jim to ale vydrželo jen dva měsíce.

Ihned po odvolání se prý ozval i James a dokonce se s vedením klubu pohádal natolik, źe zažádal o odchod. A vzhledem k tomu, že v Bayernu pouze hostuje to takový problém není. Prý by mohl v brzké době zamířit zpět do Madridu a o jeho budoucnosti by se rozhodlo v lednu.