Na rebela Reds cílí Rudí ďáblové, Stará dáma i Heynckesův Bayern

Klubový "závod", na jehož konci by měl být podpis třiadvacetiletého německého reprezentanta Emre Cana, se zintenzivňuje.

Na rebela Reds cílí Rudí ďáblové, Stará dáma i Heynckesův Bayern


Svěřenec manažera Kloppa je na Anfield Road v posledním roce svého kontraktu, který končí v létě 2018 a se svým současným zamětnavatelem stále nenašel společnou řeč ohledně prodloužení.

Favoritem na jeho získání zůstává Juventus Turín. Sám mladý záložník se nechal slyšet, že je zájmem úřadujícího šampiona Serie A "poctěn".

List Corriere dello Sport ovšem píše, že Juve přibyli zdatní protivníci, a sice Manchester United a Bayern Mnichov, jehož staronový trenér Juup Heynckes by rád vrátil Cana zpět "domů" (rodák z Frankfurt nad Mohanem už v Allianz Areně jednou působil).

Poslední kouč, který dokázal s Bayernem vybojovat bájný triple, je jeho fanouškem a své ředitele již instruoval, že by se jeho lednovému příchodu vůbec nebránil.

Samotného bývalého hráče Bayeru Leverkusen, jenž dorazil na ostrovy v roce 2014 za 12 milionů eur, by pak mohly motivovat i trofeje. V Anglii se ještě žádné nedočkal.

Když se trhne Katalánsko, kam s Barcelonou? EL Clásico by nemuselo zahynout