Real si dělá zálusk na hvězdu Spurs. Obětuje za ni Balea, Benzemu či Modriče?

Prezident Realu Madrid Florentino Perez má políčeno na další megapřestup. Z Tottenhamu už v minulosti přetáhl Garetha Balea a Luku Modriče, nyní prahne po Harrym Kaneovi a součástí dohody by právě mohli být i dva zmínění bývalí hráči Spurs.

Real si dělá zálusk na hvězdu Spurs. Obětuje za ni Balea, Benzemu či Modriče?

Podle španělského Diario Gol by Kane stál nejméně 180 milionů liber, přičemž tolik peněz si momentálně nemůže Real dovolit. Perez tak počítá s variantou, že by za ostrostřelce ze severu Londýna obětoval Balea či dokonce Karima Benzemu nebo Modriče.

Bale je vyhlášený marod, a to by nemuselo Tottenhamu stačit. I proto se jeví varianta s Benzemou navíc jako pravděpodobnější. Francouzský útočník má určitě, co nabídnout a mohl by být slušnou náhradu za Kanea. Klíčové pro královský celek je snížit pomocí hráčské kompenzace částku na minimum. Ideální by pro Pereze bylo za 24letého útočníka zaplatit jen něco přes 30 milionů.

Kane je momentálně v životní formě. Po tradičně neproduktivním srpnu se v září znovu rozstřílel. Jeho statistika v kalendářním roce 2017 je působivá, všehovšudy v 31 zápasech vstřelil 36 gólů, šestkrát se mu v zápase povedlo vstřelit hattrick. Není tedy divu, že o anglického reprezentanta začíná Real projevovat eminentní zájem.