Jarolím, dlouho nic a pak ti ostatní. Kolik berou čeští reprezentační trenéři?

A je to venku. Při tom, co se ve velkém začalo řešit, zda by měl kouč Karel Jarolím i přes neúspěch v kvalifikaci o postup na MS zůstat u národního týmu, vyplula na povrch také výše jeho odměny. Bere přes 640 tisíc korun a oproti svým kolegů od mládežnických výběrů i Vítězslavu Lavičkovi, k,terý vede jednadvacítku, je na tom Jarolím podstatně lépe. Podívejte se, na kolik si přijdou ostatní čeští reprezentační trenéři.

Jarolím, dlouho nic a pak ti ostatní. Kolik berou čeští reprezentační trenéři?

Vítězslav Lavička, reprezentace do 21 let

Tituly sbíral se pražskou Spartou jako hráč a později i jako trenér. Čtyřiapadesátiletý kouč vybojoval mistrovský triumf s libereckým Slovanem a později také s týmem z Letné. Po konci angažmá ve Spartě se v létě 2015 vrátil k reprezentačnímu výběru do 21 let, který už předtím jednou trénoval.

Za svou práci Lavička nyní dostává měsíční odměnu ve výši 388 800 korun. V letošním roce si ovšem výrazně polepšil tím, že se s týmem v čele s Jakubem Janktem či Patrikem Schickem probojoval na evropský šampionát do sousedního Polska. Fotbalová asociace Lavičkovi za postup podle informací webu Seznam Zprávy vyplatila bonus 2 420 000 korun.