Uhrin odstupovat nehodlá: Cítím, že mám týmu co dát a dělám maximum

Ambiciózní Mladá Boleslav nedokázala naplno bodovat ani po reprezentační pauze a v tabulce jí s osmi body dál patří až velmi nelichotivé třinácté místo s pouhým jednobodovým náskokem na sestupovou příčku.

Uhrin odstupovat nehodlá: Cítím, že mám týmu co dát a dělám maximum

Pozice Dušana Uhrina mladšího, jenž za poslední dekádu vystřídal deset klubů včetně Dinama Minsk, Dinama Tbilisi, Limassolu, Kluže, Temešváru, Slavie či Plzně, začíná být ohrožena.

"Vím, jaká je situace, a záleží na vedení klubu, jak se k tomu postaví. Já cítím, že mám týmu co dát, a dělám maximum. Kdybych věděl, že to nemá cenu, tak bych sám odstoupil," citoval server idnes.cz slova syna vicemistra Evropy z roku 1996.

Ač se celek z města automobilů proti Teplicím neprezentoval špatným výkonem, body jí chybí. "Máme málo bodů, situace je vážná, hráči o tom vědí, tak nevím, jestli je svazuje nervozita, ale snažíme se je nedostávat pod tlak. Musíme se z toho vyhrabat," doplnil na webu idnes.cz nadřízený Magery, Chramosty, Přikryla a spol., který začíná připravovat své mužstvo na výjezd do Zlína, kde zatím v této sezoně dokázala remizovat pouze Slavia.

Budou katem Uhrina právě Ševci, a nebo nastane dlouho vyhlížený obrat k lepšímu?

Schick a Pavlenka už jsou fuč. Na které hráče HET ligy si brousí zahraniční kluby zuby nyní?