Další komplimenty pro Hamšíka a spol. Neapol prý hraje nejlepší fotbal v Evropě

Aby byl Juventus v Serii A až čtvrtý? To tu už dlouho nebylo. Kromě Interu a Lazia Řím za to může také Neapol, která přetavila úvodních osm vystoupení v plný počet bodů a zaslouženě vládne tabulce.

Další komplimenty pro Hamšíka a spol. Neapol prý hraje nejlepší fotbal v Evropě

Rozjetý výběr trenéra Maurizia Sarriho ocenil i hrdina nedělního milánského derby Mauro Icardi, jenž je díky svým devíti trefám z prvních osmi kol třetí ve střelcké tabulce hned za Dybalou a Immobilem.

O SSC mluvil z toho důvodu, že v sobotu zavítají Nerazzurri právě na jejich půdu. "Je příliš brzy na to bavit na o Scudettu. Děláme věci správně již od letní přípravy a teď se musíme koncentrovat na další zápas proti Neapoli. Bude to další speciální utkání, Neapol vede tabulku a hraje nejlepší fotbal v Evropě," ocenil lídra nejvyšší italské soutěže webem eurofotbal.cz citovaný argentinský snajpr s minulostí v Sampdorii Janov.

Autor hattricku si po proměnění pokutového kopu v závěru domů odnesl i míč. "Je to zvláštní pocit, když si domů berete míč z utkání. Ani to moc nedokážu popsat. Mluvil jsem se spoluhráči a věděl jsem, že musím skórovat, toho míče si tak budu cenit. Nechal jsem stranou řeči o nějaké krizi a odvedl svou práci, pomohl jsem týmu a vstřelil góly. Samozřejmě se nemůžete střelecky prosazovat neustále. Jsem rád za sebe, za Inter a nade vše za výhru," pokračoval kolega Perišiče, Škriniara, Handanoviče a spol., jehož slova vyšla na eurofotbal.cz.

Milánské derby na stadionu Giuseppe Meazzy se mimochodem zapsalo do análů Serie A díky tržbě ze vstupenek. Fanoušci Interu a AC za lístky zaplatili dohromady 4,8 miliony eur a onen šlágr se tak stal nejdražším utkáním v historii celé soutěže.

Lipsko chystá prodloužení smlouvy s největším trumfem. Přijde útok na Bayern