Když prezident radí trenérovi...

Prezident mimořádně šlapající Neapole Aurelo De Laurentiis by byl rád, aby se do úterního duelu Ligy mistrů proti Manchesteru City zapojili hráči širšího kádru.

Když prezident radí trenérovi...

Důvod je jasný - čelní představitel klubu SSC by si přál odpočinek nejdůležitějších opor, které by rád viděl v plné síly v sobotním ligovém šlágru pod Vesuvem proti taktéž rozjetému Interu Milán.

V onom taháku půjde o čelo tabulky, které zatím bez ztráty kytičky okupují Hamšík, Milik, Callejón, Mertens, Insigne a spol. Důležité však bude rozhodnutí hlavního trenéra s minulostí v Empoli...

"Hráči, kteří mají odehraných hodně minut, by měli trochu odpočívat, abychom je uchovali čerstvé na ligovou soutěž. Zápas s Interem je pro nás důležitý úplně stejně," citoval web sport.sk slova filmového magnáta.

Tým stratéga Maurizia Sarriho zatím v Lize mistrů vybojoval tři body, což je stejná bilance jako Šachtar Doněck. Citizens dosud neztratili a Feyenoord zůstává bez bodového zisku. Šéf jihoitalského giganta se domnívá, že v nejprestižnější soutěži Starého kontinentu se zatím chleba lámat nebude...

"V Evropě se musíme starat jen o postup. Ne o to, abychom vyhráli všechny zápasy," doplnil portálem sport.sk citovaný De Laurentiis, jehož klub bude zřejmě hrát o druhé postupové místo se zmíněným ukrajinským obrem.

Jak si asi vezme jeho rady k srdci osmapadesátiletý Ital, jenž vede aktuálního lídra Serie A od léta 2015 a momentálně sklízí respekt ze všech stran?

Lipsko chystá prodloužení smlouvy s největším trumfem. Přijde útok na Bayern