Změny v táboře Liverpoolu? Kouč Reds na přestupovém trhu troškařit nehodlá

Liverpool i v této sezóně sní svůj sen o triumfu v Premier League. Po osmi kolech anglické nejvyšší soutěže mu ale ujíždí vlak s čelem tabulky a na Manchester City ztrácí již devět bodů. Německý kouč Jürgen Klopp dál burcuje své svěřence k boji a vyhlíží další přestupová okna, aby mohl svůj kádr opět o něco více změnit k obrazu svému. 

Změny v táboře Liverpoolu? Kouč Reds na přestupovém trhu troškařit nehodlá

Změn na Anfield Road může proběhnout mnoho, čemuž nasvědčují i spekulace, které kolem tohoto velkoklubu krouží. Liverpool plánuje pár změn již v lednu, větší se pak očekávají v létě. Práce Kloppa má u vedení pochopení a všichni věří, že právě on může přinést úspěch.

Již v lednu by mohl podle listu L´Equipe zacílit na Adriena Rabiota. Kmenový záložník Paris Saint-Germain je nespokojen se svým herním vytížením a uvažuje o změně klubových barev. Jeho smlouva vyprší v roce 2019 a prodloužení příliš skloňováno není.

Podle listu Liverpool Echo by mohl na Anfield Road setrvat osmnáctiletý útočník Ben Woodburn. Díky dobrým výkonům mu má být nabídnuto prodloužení, ve kterém si výrazně platově polepší. Velšský reprezentant je považován za velkou hvězdičku budoucnosti a Klopp v něm vidí potenciál.

Německý stratég bude i v lednu bojovat o setrvání brazilského legionáře Philippa Coutinha. Již v létě ho lanařila Barcelona, nyní se o něj zajímá PSG, které za něj údajně nemá problém zaplatit až 150 milionů eur.

Otazník se vznáší také nad německým záložníkem Emre Canem. Podle listu Tuttosport již není Juventus jediným zájemcem o jeho služby. Na Ostrovech se proslýchá, že talentovaného hráče sleduje také José Mourinho a nevylučuje se varianta, že již v zimním přestupovém okně bude draze vykoupen.