Velké střelecké drama v Londýně. Juventus se na výhru taky dost nadřel

Středeční večer nabídl pokračování ostře sledované soutěže. Liga mistrů nám nabídla utkání gigantů, kteří potřebují body k tomu, aby postoupili ze svých skupin. Nejlákavější podívanou nabídl střet na Stamford Bridge, kde Chelsea přivítala římské AS. Drama přišlo především po změně stran, kdy Edin Džeko dvěma rychlými brankami otáčel utkání a Hazard musel druhou trefou v utkání stav srovnat. Oba kluby se nakonec rozešly smírně 3:3.

Již v podvečer mohli fanoušci Atlétika Madrid sledovat marné dobývání branky Karabachu. Na východě Evropy se španělskému zástupci nedařilo a nakonec se musel spokojit s bezbrankovou remízou. PSG si hladce dojelo pro tři body do Anderlechtu. Díky trefám Cavaniho, Mbappého, Neymara a Di Maríi vypadá výsledek jednoznačně.

Barcelona hostila řecký Olympiakos a domácí se dostali do vedení již v 18. minutě díky vlastní brance Nikolaoua. Po změně stran se prosadili Messi a Digne a hosté už jen korigovali výsledek na 3:1. Bayern Mnichov je opět střelecky při chuti a doma neměl problém se skotským Celtikem. Z branek se radovali Müller, Kimmich a Hummels.

Manchester United veze z Portugalska hubenou výhru 1:0 díky zakončení Rashforda ve druhém poločase. Benfika celé utkání nechtěla dát svou kůži zadarmo. Juventus dlouhou dobu hledal recept na Sporting, neboť Sandro si dal ve dvanácté minutě vlastní gól a v prvním poločase ještě dokázal srovnat Pjanič. O výhře rozhodl až šest minut před koncem Mandžukič.

Qarabaq - Atlético Madrid 0:0
Juventus - Sporting 2:1 (29. Pjanić, 84. Mandžukić - 12. Alex Sandro vlastní)
Chelsea - AS Řím 3:3 (11. Luiz, 37. a 75. Hazard - 40. Kolarov, 64. a 70. Džeko)
CSKA Moskva - Basilej 0:2 (29. Xhaka, 90. Oberlin)
Benfica - Manchester United 0:1 (64. Rashford)
Bayern - Celtic 3:0 (17. Müller, 29. Kimmich, 51. Hummels)
Anderlecht - PSG 0:4 (3. Mbappé, 44. Cavani, 66. Neymar, 88. Di María)
Barcelona - Olympiakos 3:1 (18. Nikolaou vlastní, 61. Messi, 64. Digne - 90. Nikolaou)