Kdo vybojuje druhou ligu? Trojice největších adeptů na postup z MSFL!

Kdo vybojuje druhou ligu? Trojice největších adeptů na postup z MSFL!

Moravskoslezská fotbalová liga vystoupila o uplynulém víkendu do své druhé třetiny. Do konce sezony sice ještě zbývá spousta zápasů, nicméně už můžeme pomalu polemizovat nad tím, kdo by se mohl ucházet o triumf v soutěži spojený s příležitostí zahrát si druhou ligu. Představme si trojici největších současných adeptů na postup z MSFL.

Prostějov

Od svého návratu do třetí nejvyšší soutěže v roce 2012 Hanáci nikdy neskončili hůře než třetí. Po triumfu v sezoně 2015/2016 si dokonce po dlouhých třinácti letech zahráli druhou ligu. V ní ovšem vydrželi jen rok. Už jen proto patří mezi kandidáty na celkové prvenství v MSFL i pro letošní ročník, byť z klubu zní, že postup není pro letošní ročník tím hlavním cílem.

„Chceme hrát hlavně dobrý fotbal a držet se v popředí tabulky. Ale myslím, že každý z nás chce soutěž vyhrát. Máme silný a vyrovnaný tým, který má obrovskou chuť pracovat a zlepšovat se,“ řekl v rozhovoru pro eFotbal.cz prostějovský záložník Lukáš Hapal. Týmu se v létě ujal Oldřich Machala, někdejší dlouholetá opora olomoucké Sigmy. A Prostějov si pod jeho vedením zatím nevede vůbec špatně. Naopak. V jedenácti odehraných zápasech nasbíralo mužstvo kolem kapitána a kanonýra Karla Kroupy 24 bodů a v tabulce mu patří druhá příčka.

TABULKA A VÝSLEDKY MSFL