Myslím, že ještě můžu týmu něco dát, říká si o šanci Danny

Kromě Jaroslava Šilhavého mluvil na předzápasové tiskové konferenci před Villarrealem také ostřílený portugalský záložník Danny, jenž už měl za sebou trénink na Estadio de la Ceramica. Z jeho slov zveřejněných na stránkách slavia.cz vyplývá, že se slavné "S" z Edenu pokusí na horké španělské půdě od 21:05 bodovat.

Myslím, že ještě můžu týmu něco dát, říká si o šanci Danny

O tom, jak se cítí po zranění...

"Cítím se velmi dobře, jsem připravený na sto procent. Hrál jsem už dva zápasy, ale o tom, kdo nastoupí, rozhoduje trenér. Já budu každopádně k dispozici. Moje hlavní ambice je pomoct týmu v Evropské lize, v poháru i v domácí lize. Samozřejmě chceme vyhrávat každý zápas. Když se podívám na dosavadní zápasy, které jsem hrál, tak myslím, že ještě můžu týmu něco dát."

O tom, jak vidí Villarreal...

"Zdobí je kontrola, držení míče. Uvidíme, co předvedou. Myslím, že Villarreal hraje velmi dobře, patří mezi špičku, samozřejmě vedle Realu, Barcelony, Atlética. Hrají výborně, rádi kombinují, ale my musíme zkusit hrát jako v lize."

O tom, že Slavia touží bodovat...

Přijeli jsme vyhrát, to je náš hlavní cíl. Ale ani remíza by nebyl špatný výsledek. Naší ambicí je ale vyhrát. I my totiž máme stejné ambice. Uděláme vše pro postup. Věřím, že se zápas odehraje v dobré atmosféře a že zabojujeme o postupové místo."

Jednička Slavie: Asi jsem se posunula víc v médiích, z čehož trenéři nebudou úplně nadšeni