Casillas na lavičce po konfliktu s trenérem Porta?

Casillas na lavičce po konfliktu s trenérem Porta?

Až do zápasu s Red Bullem Lipsko platilo, že odchytal šestatřicetiletý Iker Casillas za FC Porto všechny duely Primeira Ligy i Champions League.

Tento týden ale nasázel přední bundesligový celek Drakům tři branky a legenda Realu Madrid u toho nebyla, když ji mezi třemi tyčemi nahradil na šanci čekající José Sá.

Portugalské média začala ihned spekulovat, že měl španělský rekordman v počtu startů konflikt s dvaačtyřicetiletým trenérem Sérgiem Conceicaem, což však později vyloučily obě strany.

"Je to úplný nesmysl. Nechápu, proč se média snaží vytvořit nějaký konflikt. Iker je naprosto klidný, chce i nadále pracovat a odehrát co nejvíce zápasů jak v portugalské lize, tak na evropské scéně," vzkázal agent velezkušeného brankáře Carlos Coutropia, jehož slova vyšla na serveru eurofotbal.cz.

Do podrobností nechtěl zacházet ani sám kouč, jenž převzal portugalského gigant letos v létě. "Posílám na trávník 11 hráčů, kteří podle mého nejlépe zapadají do taktického plánu pro každý duel. Své rozhodnutí bych nezměnil, ani kdybych měl možnost rozhodnout se jinak. Jsem placen za dělání rozhodnutí a nyní jsem vybral hráče, v jejichž případě jsem cítil, že vytvoří nejsilnější tým," hájil se eurofotbalem.cz citovaný nadřízený Aboubakara, Brahimiho, Torrese a spol., jehož mužstvo vede po osmi kolech ligu s náskokem dvou bodů na druhý Sporting a pěti bodů na třetí Benfiku.

Kdo bude hájit tři tyče sedmadvacetinásobného šampiona země ve víkendovém domácím klání proti Pacos de Ferreira?

Guardiola zase trénuje nejlepší tým Evropy! Napodobí City Barcelonu?