Pérez potvrdil, že v létě chtěl podepsat Mbappého

Prezident Realu Madrid Florentino Pérez potvrdil, že Real Madrid chtěl v létě podepsat Kyliana Mbappého. Proč se tak ale nakonec nestalo?

Pérez potvrdil, že v létě chtěl podepsat Mbappého

Kylian Mbappé mohl hrát v Realu Madrid. V rozhovoru pro El Espanol to potvrdil prezident Bílého baletu Florentino Pérez. "Ano, chtěli jsme Mbappého v létě podepsat, ale měli jsme již kompletní kádr," odhalil Pérez, podle kterého nyní Francouz dostává větší prostor v Paris St. Germain.

"Těžko bychom mu slíbili tolik herního času, v PSG hraje více. Má velkou šanci stát se velkou hvězdou, podobně ale i někteří naši mladí hráči, například Marco Asensio," pokračoval dále dlouholetý prezident madridského velkoklubu.

"Hodně jsme investovali do našeho systému pro mládež a také jsme přijali několik mladých hráčů z jiných klubů. Přišli Theo Hernandez, Dani Ceballos a Jesus Vallejo," dodával Pérez, podle kterého by se ale Real v budoucnu mohl opět zajímat o mladé hvězdy.

"Je tu spousta mladých hráčů, ze kterých mohou vyrůst hvězdy. Neznamená to, že o ně v budoucnosti nebudeme mít zájem," dodal Florentino Pérez.