Kane jako Totti? Vedení Tottenhamu v to doufá

Vedení Tottenhamu doufá a věří v to, že útočník Harry Kane zůstane v klubu po celou svou kariéru. Anglická média už navíc spekulují o tom, že by se do smlouvy hráče vložila výkupní klauzule, kterou by ovšem žádný tým nezaplatil.

Kane jako Totti? Vedení Tottenhamu v to doufá

Podle zdroje z klubu Tottenham nechystá žádná jednání ohledně možného odchodu Harryho Kanea. Sky Sports News informuje o tom, že se Tottenham rozhodně nechystá prodat anglického kanonýra do Realu Madrid.

V médiích se spekulovalo o dvou variantách. V úvahu připadala částka 200 milionů liber či případná hráčská výměna, kdy měl být součástí transferu například i Gareth Bale.

Jenže postoj vedení anglického klubu zůstává stejný, Kane není na prodej a majitelé Kohoutů doufají, že se Harry Kane zachová podobně jako Francesco Totti, který celou svou kariéru odehrál v jediném klubu.

Kane v minulosti přiznal, že nevylučuje odchod do zahraničí, před pár dny ale prohlásil, že by se rád stal mužem jednoho týmu. V tomto ohledu by Tottenham mohl Kaneovi nabídnout nový kontrakt, který by obsahoval takovou výkupní klauzuli, kterou by zřejmě žádný celek nenanbídl.