Peréz si vyhlédl tři jména! Kdo bude v Realu novým Ronaldem?

Peréz si vyhlédl tři jména! Kdo bude v Realu novým Ronaldem?

Cristiano Ronaldo a Real Madrid? Toto spojení jde neodmyslitelně k sobě již pěknou řádku let, během kterých dotáhl CR7 bílý balet k řadě úspěchům. Nic ovšem netrvá věčně a ani fenomenální Portugalec nebude moci španělskému celku na hřišti být k užitku do nekonečna. Právě proto si vedení Realu vypracovalo seznam tří hráčů, kteří by mohli Ronalda v budoucnu nahradit.

Prezident klubu Florentino Peréz je podle Daily Mirror už unavený rostoucími finančními Ronaldovými požadavky, které mají vzestupnou tendenci navzdory jeho už relativně vysokému věku. Začal tedy reálně uvažovat o nové tváři, která by měla v budoucnu plnit podobnou roli, co nyní rodák z Madeiry.

Nepůjde však o žádnou ze zavedených hvězd typu Paula Dybaly, ale o talentované mladíky. Jde o Goncala Guedese z PSG, který nyní hostuje ve Valencii a brazilské vycházející hvězdičky Lincolna z Gremia a Alana Souzu z Palmeiras.

Guedes prošel portugalskou Benfikou a už tehdy mu říkali „Příští Ronaldo“. Do PSG přišel v lednu za 30 milionů eur a ještě předtím, než se stěhoval do Valencie, si zahrál za seniorskou portugalskou reprezentaci spolu s Ronaldem.

Lincoln s Alanem už sbírají starty za áčka brazilských celků a hodně o sobě dali vědět v dresu brazilské reprezentace do sedmnácti let, se kterou na MS září. Toho si pochopitelně všimli i skauti Realu.

Peréz nechce dávat 150 milionů eur za hráče, který by mohl Ronalda okamžitě zastoupit, ale raději trochu zariskuje a vybere si jednoho z těchto tří borců za výrazně menší peníze.