Leicester se chystá opustit paběrkující posila za 30 milionů eur

Leicester se chystá opustit paběrkující posila za 30 milionů eur

Momentálně jedenáctý celek Premier League Leicester City se zřejmě bude muset na lednovém trhu poohlédnout po nové ofenzivní síle.

King Power Stadium by totiž mohl opustit devětadvacetiletý alžírský reprezentant Islam Slimani, jehož si Lišky pořídily v létě loňského roku za 30 milionů eur.

Bývalý kanonýr Sportingu Lisabon, jenž působí na Starém kontinentu od roku 2013, se však po příchodu na ostrovy nedokázal prosadit tak, jako tomu bylo v nejvyšší portugalské soutěži.

Už ve své první sezoně zasáhl krajan Mahreze pouze do třiadvaceti duelů, s tím, že v základní sestavě anglického šampiona ze sezony 2015/2016 figuroval pouze třináctkrát.

V nynějším ročníku je to ještě horší. K tomuto datu strávil na hřištích během šesti vystoupení jen 108 minut čistéo času a zatím neskóroval.

To, že za Leicester nastupuje pouze sporadicky, ho zřejmě odvane z města a nic na tom nezmění ani příchod nového trenéra Claude Puela, jenž by měl mít i tak z čeho vybírat, neboť mu zůstne Iheanacho, Musa, Okazaki a Vardy.

Sám ostřílený borec, jehož konto zdobí triumf v Portugalském poháru, uvažuje o lednovém úprku jinam a pár možností už se mu údajně rýsuje.

Arsenal si vyhlédl dlouhodobou variantu za Čecha. Kdo by mohl přicestovat na Emirates?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.