Schick odehrál za Řím 15 ligových minut a už povídá o ještě větších klubech...

Římský útočník Patrik Schick, jenž ve své druhé sezoně na Apeninském poloostrově začíná připomínat "skleněného muže", připouští, že jeho celkové kariérní ambice sahají ještě dál než současní Giallorossi.

Schick odehrál za Řím 15 ligových minut a už povídá o ještě větších klubech...

Bývalý hráč Bohemians 1905 či Sparty se na Olympijský stadion do věčného města stěhoval ze Sampdorie Janov v samém závěru letního přestupového okna. Ale pokud by mu vyšla na startu přestupového období zdravotní prohlídka v Juventusu, dávno by už byl v Turíně.

"Věděl jsem, že nejde o nic vážného. Byl jsem v pořádku a počítal jsem s tím, že mám dost času na odpočinek a že bue všechno časem normální. Juventus ale svůj transfer odložil," vrátil se k oné kauze jednadvacetiletý útočník.

"Když jsem se vrátil z dovolené, můj agent Pavel Paska mi řekl, že se musím vrátit do Turína na další testy. Odpověděl jsem mu, že už nikam nepůjdu. Juventus už neměl zájem a byl jsem trochu naštvaný," pokračoval kolega Džeka, El Shaarawyho, Nainggolana a spol.

A svěřenec trenéra Eusebia Di Francesca dostal v italském tisku otázku i na svou budoucnost. Jeho odpověď? "Doufám, že za pár let přestoupím do ještě lepšího klubu, kde budu lépe placen. Je to motivce, která mi vždy pomáhala a posouvala mě dopředu. V Evropě je pár takových adres....jako Real Madrid, Barcelona nebo Manchester United," zakončilo ofenzivní tykadlo AS, které si v letošní Serii A připsalo pouhých 15 odehraných minut a 11 nastřílených branek z uplynulé sezony se mu bude vyrovnávat velmi těžko.

Zradili pro úspěch? Čtyři hráči Premier League, kteří jako děti fandili rivalům svého klubu