Lipsko, Arsenal a Chelsea mají stejný cíl. Kdo vzrušuje jejich skauty na Balkánu?

Hned trojlístek zvučných evropských klubů se zajímá o talentovaného devatenáctiletého chorvatského brankáře Adriana Sempera. Ten je považován za budoucnost v reprezentačním výběru své země, ale zářná budoucnost mu je věštěna i v klubové sféře. Měnit klubové barvy by mohl již za pár týdnů během zimního přestupového okna.

Lipsko, Arsenal a Chelsea mají stejný cíl. Kdo vzrušuje jejich skauty na Balkánu?

Semper je kmenovým hráčem Dinama Záhřeb, ale poslední měsíce tráví na hostování v NK Lokomotiva. Již delší dobu se o jeho ukořistění zajímá anglický Watford, ale nyní vstupují do hry silnější dravci. Se svým chlebodárcem je vázán smlouvou až do r oku 2022, ale předpokládá se, že velmi brzy zamíří směrem na západ za zajímavou sumu.

V Německu se hovoří o zájmu Lipska, které ho chce podepsat na dlouhé roky a půjčit rakouskému partnerovi RB Salzburg. Tam by Semper získal další herní praxi, kterou by pak mohl zúročit v Bundeslize.

Zájem o nové brankáře mají ale i na Emirates a Stamford  Bridge. Proslýchá se, že by v Arsenalu mohl přijít o post jedničky český legionář Petr Čech, kterého má nahradit Ter Stegen z Barcelony. Semper by v obou případech přišel jako náhradník, který by se mohl časem do role opory propracovat.