Zbláznil se? Sebevědomý Ronaldo se s Ramosem, Marcelem a Benzemou vsadil o to, že...

Dvaatřicetiletý mistr Evropy z loňského roku Cristiano Ronaldo ostartoval do ligové sezony nejhůře za poslední roky a pro důkazy nemusíme chodit příliš daleko - v La Lize má odehráno 630 minut a jeho konto zdobí pouhý jeden jediný gól.

Zbláznil se? Sebevědomý Ronaldo se s Ramosem, Marcelem a Benzemou vsadil o to, že...

Z části to jde přičíst i tomu, že ho přibrzdil několikazápasový distanc, ovšem to, aby měli lepší gólovou bilanci i Asensio či Isco, nikdy nezažil.

Sebevědomý CR7 se však nevzdává a pořád věří, že se ještě ve zbytku Primera División řádně rozstřílí. Podle španělského rádia Ondra Cero se dokonce se svými spoluhráči Sergio Ramosem, Marcelem a Karimem Benzemou vsadil, že se i přes slabý začátek stane ještě do konce aktuálního ročníku nejlepším střelcem La Ligy.

Pichichi Award už bývalý hráč Manchesteru United a Sportingu Lisabon v minulosti získal třikrát. Nicméně aktuálně ztrácí na barcelonského rivala Lionela Messiho již jedenáct přesných zásahů, což rozhodně není zanedbatelné.

Pakliže by se mu odvážná sázka povedla, od zmíněných kolegů by se dočkal blíže nespecifikované, leč údajně poměrně vysoké finanční částky. Tu by potom věnoval na charitu. Jestliže ale neuspěje a při závěrečném zúčtování zůstane až za někým z nejlepších střelců (Messi, Zaza, Bakambu, Rodrigo, Sanabria, Iago Aspas a spol.), platit bude naopak on.

TOP 10 nejhodnotnějších mužstev světa? Bayern, Arsenal či Neapol absentují