Neymar má v Realu dveře otevřené, tvrdí madridský kapitán Ramos. Transferu by se nedivil ani Morata

Neymar má v Realu dveře otevřené, tvrdí madridský kapitán Ramos. Transferu by se nedivil ani Morata

Fotbalový svět tento týden zasáhla spekulace o tom, že Neymar v pařížském Parku princů dlouho nevydrží a brzy se vrátí do La Ligy.

Nikoliv však do Barcelony, nýbrž do kádru jejího úhlavního nepřítele, který sídlí na madridském San Bernabéu.

To, že by mohl brazilský reprezentant s minulostí v Santosu, o němž se píše jako o budoucím nástupci o sedm let staršího Cristiana Ronalda, zakotvit právě v týmu Los Blancos, nevyloučili ani španělští reprezentanti Álvaro Morata a Sergio Ramos.

"Bude to náročné, hlavně ohledně minulosti Neymara. Už nejednou jsem se ale přesvědčili o tom, že pro Real neexistuje nic, co by bylo nemožné," nechal se slyšet webem sport.sk citovaný střelec Chelsea, jenž je odchovancem Realu a ještě v minulém ročníku za něj hrál.

Kapitán úřadujícího šampiona Ligy mistrů Sergio Ramos by takovou ofenzivní sílu ve španělské metropoli rád přivítal. Na katalánskou minulost a velkou rivalitu by nehleděl. "Rád hraji s těmi nejlepšími hráči a Neymar mezi ně bezpečně patří. Možná je lepší, že první šel do Paříže. Dokážete si představit, co by se stalo, kdyby přestoupil z Barcy rovnou do Realu? Záležet bude na jeho rozhodnutí, ve fotbale nikdy nevíte. Dveře má u nás kažodpádně otevřené a já osobně s ním mám moc dobrý vztah," vzkázal bývalý defenzivní specialista Sevily, jehož slova vyšla na sport.sk.

Kanárek, jenž má mít pod Eiffelovkou problémy s Edinsonem Cavanim i Unaiem Emerym, přetavil dosavadních osm vystoupení v Ligue1 v 7 branek a 5 asistencí.

Přelétavý Neymar? Tady jsou možnosti, který dres by mohl obléknout po zimním okně