Je jedním z nejlepších hráčů historie, chválí Pogba mladého spoluhráče!

Je jedním z nejlepších hráčů historie, chválí Pogba mladého spoluhráče!

Ještě letos se jednalo o teenagera a nyní o něm Paul Pogba řekl, že patří mezi nejlepší hráče historie. To je příběh francouzského dvacetiletého křídelníka/útočníka Manchesteru United Anthonyho Martiala.

Martial přišel do Manchesteru za astronomické peníze jako čerstvě zletilý z francouzského prvoligového Monaka a už první sezónu vytřel všem zrak, za kouče Louise van Gaala totiž odehrál výbornou sezónu.

Spolupráce Martial-van Gaal ovšem vydržela pouhý rok. United skončili v tabulce pátí a van Gaal se po sezóně musel pakovat, na jeho místo poté zasedl portugalský lodivod José Mourinho. Pod ním šly Martialovy výkony lehce dolů, stále je to však na svůj věk vysoce nadprůměrný hráč. 

A pochválil jej i jeho hvězdný spoluhráč z klubu a reprezentace Paul Pogba. Na místě by však bylo spíše slovo přechválil. "Anthony je hráč s obrovským talentem," začal Pogba. Na tom se ale shodneme všichni.

"Je to jeden z nejlepších hráčů, které jsem kdy viděl," pokračoval Pogba, jenž chválou opravdu nešetřil. "Navíc je mladý a stále se zlepšuje. Dokáže velké věci," prozradil svého času nejdražší hráč historie Paul Pogba.