Vždyť je jen o dva roky starší než já, říká Hummels o jednom z hlavních kandidátů na post trenéra Bayernu

Bayern Mnichov je v současné době bez stálého trenéra. Po vyhození trenéra Ancelottiho na konci září přebral tým nejdřív na chvíli Willy Sagnol, od 9. října pak tým vede staronový Jupp Heynckes. Ani Heynckes ale nebude bavorský velkoklub trénovat nastálo, vedení Bayernu se ale rozhoduje, zda stálého trenéra přivede již během zimní přestávky, nebo až po sezóně.

Vždyť je jen o dva roky starší než já, říká Hummels o jednom z hlavních kandidátů na post trenéra Bayernu

Jedním z hlavních kandidátů na post hlavního trenéra je třicetiletý Němec, Julian Nagelsmann, který v současné době trénuje jiný bundesligový klub, Hoffenheim. Nagelsmann pochází z oblasti Bavorska a náklonností k Bayernu Mnichov se nikdy nebránil. V létě dokonce začal na předměstí Mnichova s manželkou stavět dům. 

Možnost, že by Bayern trénoval právě mladý Julian Nagelsmann se ale příliš nelíbí jednomu z lídrů týmu, Matsi Hummelsovi. „Nemám z toho dobrý pocit, vždyť je jen o dva roky starší než já. Nic ale není nemožné, třeba byl úspěšný, v Hoffenheimu se mu docela daří,“ řekl Hummels v rozhovoru pro německý deník Bild am Sonntag.

Nagelsmann působí v Hoffenheimu jako hlavní trenér od sezóny 2016/17. Hned ve své první sezóně se dokázal po skvělých výkonech s klubem z malého městečka v Bádensku-Württembergu probojovat do play-off o Ligu mistrů. Ve čtvrtém předkole ale Nagelsmannovi svěřenci narazili na silný Liverpool a zamířili tedy "pouze" do skupinové fáze Evropské ligy.