Funkcionářský přestup roku se přiblížil a Šilhavému už zachránil kůži právě Nezmar

Funkcionářský přestup roku se přiblížil a Šilhavému už zachránil kůži právě Nezmar

Žádaný funkcionář ve službách severočeského celku ze stadionu U Nisy Jan Nezmar to má nabité i v reprezentační přestávce. V úterý ho čeká schůzka s majitelem Liberce Ludvíkem Karlem a ve středu absolvuje finální jednání s předsedou představenstva Slavie Jaroslavem Tvrdíkem.

Uprostřed pracovního týdne by se měla podepsat i předběžná smlouva, která Nezmara přiková k vršovickému Edenu po konci právě probíhající podzimní části HET ligy.

Stále ještě blízký spolupracovník Jindřicha Trpišovského by měl mít v metropoli velké kompetence ohledně sportovní složky - koncepce, skladba kádru, vyjednávání o nových tvářích či oponentura trenérovi.

Toho nynějšího Jaroslava Šilhavého měl ostatně Nezmar zachránit ve funkci. Změnu na trenérském křesle v současnosti nedoporučil. A vedení se jeho radou řídilo. "Po Plzni chtěli Šilhavého pomalu všichni vyhodit a nebýt Nezmara, už by Slavii netrénoval. Jednoduše ho zachránil. Honza Nezmar vzbuzuje naději v efektivnější řízení týmu a Tvrdík má v něj obrovskou důvěru. Věří, že sází na správného koně, který pomůže Slavii do Ligy mistrů," citoval Deník Sport zdroj blízký úřadujícímu českému šampionovi, který před pár dny přehrál třetí celek rumunské ligy CS Universitatea Craiova rozdílem čtyř branek.

Slavia by mohla oznámit změny ve svém sportovním úseku již tento čtvrtek. Bude představena už i důležitá funkcionářská součástka aktuálně čtvrtého celku tabulky, který nasázel více branek než třetí sešívaní?

Odstavený Lafata: Už se ozvalo několik klubů, sondovali situaci, ale já je odmítám

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.