Obři z La Ligy možná zapláčou, gólostroj Juve má namířeno za Guardiolou

Obři z La Ligy možná zapláčou, gólostroj Juve má namířeno za Guardiolou

Zářící útočník Staré dámy z Juventus Stadium Paulo Dybala možná odmítne své dlouhodobé nápadníky z madridského San Bernabéua a barcelonského Camp Nou.

Důvodem je aktuální lídr Premier League sídlící na manchesterském Etihad Stadium, kde by mohl někdejší snajpr Palerma, jenž naposledy převlékal trikot za 32 milionů eur, působit od příštího soutěžního ročníku 2018/2019.

Nynější svěřenec kouče Maxe Allegriho přitahuje zájem Realu Madrid i Barcelony již nějaký čas, ovšem kvůli jejich postoji pozvolna ztrácí trpělivost...

Argentinský reprezentant byl připraven k tomu, aby posílil barcelonské řady již letos v létě. Aktuální lídr La Ligy však nakonec přivedl z Borussie Dortmund mladého Francouze Ousmane Dembélého.

Bílý balet, jenž je se spoluhráčem Mandžukiče, Higuaína, Pjaniče a spol. spojován již 18 měsíců, také neudělal žádný razantní krok k k jeho podpisu.

Dvojnásobnému mistrovi Serie A už se sliby španělských obrů došla trpělivost a nyní se má soustředit na přesun na ostrovy. Don Balon dokonce napsal, že už byl svým agentem nabídnut právě movitým Citizens.

Čtyřiadvacetiletou ofenzivní hvězdku by lákalo hrát pod španělským manažerem Josepem Guardiolou a exbarcelonský stratég s minulostí v Bayernu by ho naopak rád přivítal na modré straně Mancheteru.

Dotyčný pocit je tedy vzájemný. Pakliže nemohou šejkové přivést do Premier League Lionela Messiho, katalánský odborník cítí, že další nejlepší možnou variantou je právě hráč, který dal v letošních deseti startech v základu Juve 11 branek.

Trvalo to rok, ale Götzeho příběh měl pozitivní konec

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.