Vyjádřil se konečně i agent. Co bude s Neymarem?

Vyjádřil se konečně i agent. Co bude s Neymarem?

Ve světě fotbalu se momentálně nemluví o ničem jiném, než o nespokojenosti Neymara v Paris Saint-Germain. Logicky se tak píše i o jeho odchodu jinam. K věci se konečně vyjádřil i hráčův agent a ten celý fotbalový svět doslova šokoval!

Není moc klubů, které by si Neymara mohly dovolit. V úvahu připadají asi pouze dva týmy - Real Madrid a Manchester United. A přestup do Bílého baletu by pro Neymara byla sebevražda. Tedy na první pohled.

Neymar však prý chce pryč. Eric Cantona o něm dokonce prohlásil: "Chce být nejlepším hráčem na světě a odejde z Barcelony do Paříže, aby hrál proti Guingampu? Musí přestoupit," říká legenda United. 

Ramos už jej polovičně viděl v Realu. "Neymara bychom všichni uvítali," říká kapitán týmu. Jenže je tu jeden problém. Už jeho přestup do Paříže byl velmi, velmi drahý a další transfer by mohl být ještě mnohem větší. Real by nejspíše tyto peníze ovšem měl!

A hráčův agent Bílý balet navedl, aby udělali nabídku za brazilskou hvězdu. "Věřte tomu nebo ne, ale jeho snem je hrát za Real Madrid. Vždy byl fanouškem tohoto týmu," šokoval celý svět. 

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.