Má se Lukaku bát návratu Ibry?

Zlatan Ibrahimovič hlásá velký návrat do Manchesteru United z marodky. Ne každý člen Rudých ďáblů z toho má ovšem radost. Takový Romelu Lukaku je právě jedním z těch, kteří pravděpodobně úplně nejásají.

Má se Lukaku bát návratu Ibry?

Zlatan Ibrahimovič sice původně odešel z Manchesteru, neboť mu nebyla nabídnuta další smlouva, poté ji však nakonec dostal. Ale vzhledem k jeho zdravotnímu stavu se na hřiště v této sezóně zatím nedostal. To by se však mohlo změnit už proti Newcastlu.

A Romelu Lukaku tak byl jasným útočníkem číslo jedna. S pozicí naložil velmi slušně, střílel důležité góly a s Manchesterem United získal cenné body. Nyní se ale, podle všeho, bude muset střídat s legendárním Švédem.

Génius José Mourinho je ovšem ochotný přestavět hru United tak, aby se do základní sestavy vlezli oba hráči. Není totiž pochyb o tom, že oba si zaslouží dostávat velké porce minut.

"Jsme připraveni změnit rozestavení a styl hry, aby tam zapadli oba útočníci. Pravděpodobně budeme hrát se dvěma hroty, ale je možné, že Zlatan někdy bude hrát jako ofenzivní záložník," řekl portugalský kouč o vytížení obou hráčů!