Hazard: Máme sílu dohnat Manchester City, musíme jen využít každou nabídnutou šanci

Manchester City letos vládne anglické Premier League. Svěřenci Pepa Guardioly zatím v nové sezóně neprohráli a drží si náskok na druhého městského rivala z Old Trafford. Třetí místo patří londýnské Chelsea, která ztrácí na čelo tabulky devět bodů. Na Stamford Bridge však věří, že se mohou opět stát mistry a prvenství v nejvyrovnanější lize na světě obhájit.

Hazard: Máme sílu dohnat Manchester City, musíme jen využít každou nabídnutou šanci

Chelsea v sobotu změřila síly s West Bromwich a opět nezaváhala. Skóre otevřel v sedmnácté minutě Morata, ke kterému se přidali také Alonso a dvěma trefami Hazard. Právě belgický legionář je velkým tahounem Blues, ale jeho jméno je spojováno s odchodem do Realu Madrid, což zatím nehodlá s novináři řešit.

Mnohem více ho zajímá současná situace jeho týmu a věří, že mohou hráče z Etihad Stadium ještě dohnat. „Manchester City zatím konkurenci šanci nedává, ale musíme čekat na jeho zaváhání a umazat trochu z té ztráty,“ prohlásil Hazard, který se prosadil v obou poločasech.

„V loňské sezóně jsme vyhrála 12 nebo 13 zápasů za sebou, nevidím problém v tom to letos zopakovat. Musíme však udržet mentalitu, která nyní v kabině panuje. Každé zaváhání Citizens nám může nahrát do karet a nemůžeme si dovolit ztrácet body,“ prohlásil po vítězném zápase s West Bromwich před novináři.

„Utkání jsme zvládli a ukázali správnou mentalitu. Moc dobře víme, že se na půdě West Brom nehraje snadno, protože hrají hodně do těla, ale pokud držíme míč na zemi a dokážeme je unavit, máme vždy šanci uspět. Přesně s tím jsme do zápasu šli a uspěli. Dvě branky beru jako velký bonus, ale nejdůležitější pro mě je, že cítím důvěru ze strany trenéra,“ dodal Hazard, který poslední roky patří k tomu nejlepšímu, co kádr londýnského giganta nabízí.