Ibrahimovič o svém návratu: Je to má hlava, která hraje. Koleno ji musí jen následovat

Manchester United v sobotu uspěl doma s Newcastlem 4:1. Bodová ztráta na městského rivala z Etihad Stadium byla na Old Trafford na chvíli zapomenuta, neboť se na hrací ploše objevil poprvé v této sezóně po zranění kolene Zlatan Ibrahimovič. Švédský útočník se cítí dobře a věří, že brzy bude opět dávat branky a děsit soupeře.

V 77. minutě střídal Martiala a po zápase byl spokojený. Rudí ďáblové nakonec vyhráli, i když prohrávali 0:1. Čtyřmi góly otočili výsledek a lví podíl na tom měl další navrátilec Paul Pogba, který vinou zranění dva měsíce pauzíroval.

Hlavním hrdinou zápasu byl však Ibrahimovič, i když sítě nerozvlnil. Po svém příchodu na hrací plochu sklidil obrovský potlesk. Jeho nucená přestávka od dubna byla dlouhá, ale na jeho těle i mysli nenechala vrásek.

„Nepochyboval jsem o svém návratu, protože lvi se nezotavují stejně jako lidé. Je to zvláštní být zpět. Je to odlišný den, ale já mám pořád stejnou kvalitu. Neměl jsem strach, protože vím, co dělám. Tvrdě cvičím, hodně toho obětuji. Je to má hlava, která hraje. Koleno ji musí jen následovat, takže se tím vůbec netrápím. Není to jednoduché,“ dodal bývalý hráč Ajaxu, Juventusu, Interu Milán, Barcelony, AC Milán či PSG.