Neumíme to nějak ukopat a ubojovat, tohle už není normální, čertil se Tecl

Neumíme to nějak ukopat a ubojovat, tohle už není normální, čertil se Tecl
OBSAHUJE OHLASY

Ačkoliv si sedmadvacetiletý útočník Stanislav Tecl připsal na karvinské půdě osmou trefu v ligové sezoně, z posledního výjezdu odjížděl velmi špatně naladěn, za což mohla prohra jeho zelenobílých barev.

A to přitom severočeský celek vedl. "Tohle už není normální. Když vedeme nejsme schopní dotáhnout zápas do vítězného konce. Nechali jsme si dát dva góly a body nám chybějí. Stalo se nám to už poněkolikáté. Neumíme to prostě nějak ukopat a ubojovat," kroutil hlavou webem sport.c citovaný hráč s minulostí v Jihlavě, Plzni či Slavii, odkud je v Jablonci zapůjčen.

Zatímco minule jeho tým sestřelil ve Slezsku Tomáš Wágner, tentokráte byl pokryt. Ani to ale na body nestačilo. "Jenže co je nám to platné, lacino jsme soupeře nechávali sbírat odražené balóny," pokračoval svěřenec kouče Zdeňka Kluckého.

O všem rozhodli Jan Kalabiška a Filip Panák. Bývalý mládežnický reprezentant Česka tak nastupoval do klubového autobusu notně rozladěn. "Na každém týmu je samozřejmě znát, když bojuje o záchranu. Na tohle se ale nemůžeme vymlouvat, to samé by mělo být i na naší straně. Teď na sebe budeme v kabině koukat a pojedeme šest hodin domů," uzavřelo ofenzivní tykadlo, jehož mužstvo v prvoligové tabulce kleslo na sedmou příčku.

TRENÉRA JABLONCE MRZELA PRODUKTIVITA V KONCOVCE: NEŘEKL BYCH, ŽE BY NÁS NĚČÍM PŘEKVAPILI

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.