Chaluš, Chramosta...Uhrin kritizoval a nebyl spokojený vůbec s nikým

Chaluš, Chramosta...Uhrin kritizoval a nebyl spokojený vůbec s nikým
OBSAHUJE VIDEO

To, že Mladá Boleslav zaváhá s Klokany (1:2) zrovna před domácím publikem ve městě automobilů, se nečekalo. Úspěšná čtyřzápasová série z předchozích utkání proti Baníku, Jihlavě, Domažlicím a Zlínu tak byla zapomenuta.

Pátá domácí porážka v ročníku bolela. "Začali jsme dobře a asi jsme si pak mysleli, že se Bohemka porazí sama. Zbytečně jsme začali vymýšlet, přestali jsme hrát naší hru, nekombinovali jsme středem a míč byl více ve vzduchu," rekapituloval dění Dušan Uhrin mladší.

Co vše se v neděli pokazilo? "Přizpůsobili jsme se hře soupeře. Chyběla mi tam bojovnost, hlavně do druhé půle jsme šli, jako kdyby se nic nemohlo stát. Střed hřiště jsme nepochopitelně otevřeli a dostali jsme z toho dva góly a mohli dostat i třetí," pokračoval nadřízený Magery, Stronatiho, Hubínka, Matějovského a spol.

Bývalý stratég Dinama Tbilisi, Kluže, Temešváru, Slavie či Plzně byl v souvislosti se svou nespokojeností i konkrétní. "Nebyl jsem spokojený s nikým. Dosud hrál Chaluš dobře, ale udělal dvě chyby, z jedné jsme inkasovali. Honza Chramosta na hrotu podstoupil hrozně málo soubojů, tam musí být důraznější," smutnil Uhrin, jenž u boleslavského kormidla postupně nahradil Martina Svědíka.

A co absence nejlepšího střelce mužstva? "Mebrahtu nehrál, protože má natažený sval," doplnil na adresu sedmadvacetiletého australského útočníka, jenž je na nejlepší cestě překonat své gólové maximum ze své první české sezony.

Neumíme to nějak ukopat a ubojovat, tohle už není normální, čertil se Tecl

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.